KODIAK

 

 

 

Model KODIAK je jednoducho povedané Badlands PRO v Európskom strihu.  Trilaminátový komplet pre diaľkové, prevažne cestné cestovanie   v európskom strihu a veľkostiach. Kodiak bol navrhnutý na základe požiadavok jazdcov z Európy, ktorý žiadali univerzálne oblečenie, ktoré vyhovuje nie len do teplého počasia ale aj do zimy na dlhých cestách cez kontinent.

Prepracovaný Kodiak obsahuje vylepšenia naprieč celou platformou, vrátane lepšej mobility pre rozsah pohybu, nových tkanín pre väčšie pohodlie na motorke, zvýšenie prúdenia vzduchu s lepším odvetrávaním a komplexnej ochrany proti poveternostným vplyvom.

Nová rada oblečenia KODIAK bola doplnená o samostatne použiteľnú páperovú bundu, ktorá je skvelá nielen vo veľmi chladnom počasí ale dá sa využiť aj ako  lifestyle oblečenie pre večernú prechádzku po meste alebo odpočinok niekde pred chatou v horách.

Ďalším doplnkom na tomto modeli je odnímateľný golier proti búrke , ktorý je určený pre totálnu ochranu proti dažďu, ktorý by mohol niekde zatekať pod bundu pri dlhých cestách v najhoršom počasí – treba zozadu za krkom.

Do konštrukcie boli pridané strečové (pružné) panely pre zvýšenie komfortu a pohyblivosti a celý strih bol upravený pre naozaj maximálny komfort na dlhých cestách pri zachovaní maximálnej miery ochrany.

Kodiak je jednoducho oblečenie pre dlhé cesty v akomkoľvek počasí – od rána do večera, od slniečka po lejaky, deň za dňom, týždeň za týždňom .

 

Táto nová verzia modelu Kodiak sľubuje, že bude kompletným viac sezónnym cestovným oblečením na dlhé vzdialenosti, ktorý je vyrobený do najmenších detailov pre dokonalý zážitok z jazdy.

Spoločnosť KLIM garantuje doživotnú záruku (LIFETIME WARRANTY) a
5 ročnú garanciu výmeny (poistenia) pre prípad poškodenia pri havárii GEAR PROTECTION GUARANTEE.

 

Nenašli ste, čo práve hľadáte?

Pomôžeme vám. Vyberte si čokoľvek zo stránok nášho importéra, pošlite info na náš mail predajna@klimbb.sk a o všetko ostatné sa postárame.

Prejsť na stránku importéra