KLIM

KLIM je relatívne mladá spoločnosť s bohatou históriou.
Spoločnosť KLIM bola postavená na princípoch tvrdej práce, obetavosti a odhodlania. Stala sa jednou z najuznávanejších značiek v priemysle motocyklového športu a snežných skútrov. Príbeh značky KLIM je príbehom ambiciózneho snílka, ktorý odmietol skončiť a rodiny ľudí, ktorí mu pomohli zmeniť priemysel. Sny značky KLIM poháňa vášeň a zamestnanci sú hnacou silou tejto vášne.
V roku 1994, počas štúdia na univerzite v Utahu, urobil Justin Summers prvý krok k uskutočneniu svojho sna pracovať v outdoorovom priemysle: otvoril spoločnosť Teton Outfitters, ktorá sa zaoberá vývojom lyžiarskeho oblečenia na mieru.
Justin odštartoval s pomerne pomalým začiatkom a potom predviedol kampaň na svojich odevoch pre spolužiakov. Často rozposielal po kampuse plagáty „na predaj“. Jeho ambiciózny marketing na miestnej úrovni sa nakoniec vyplatil. Ľudia začali rozprávať a čoskoro si Justinova výstroj získala reputáciu vysokej kvality a vynikajúcej hodnoty. Justin s miestnym impulzom na svojej strane a niekoľkými novými priateľmi v odevnom priemysle rozšíril svoje podnikanie. Začal predávať uniformy a odevy na mieru lyžiarskym strediskám v pohorí Wasatch v Utahu a v ďalších oblastiach krajiny.Na jeseň roku 1999 bola predstavená spoločnosť KLIM. V tú zimu Justin a jeho tím otvorili asi päť dílerov a predali niekoľko stoviek kusov oblečenia. Bolo to len toľko, aby sa oheň rozhorel. Justin poháňaný vášňou a znervózňujúcim pocitom odhodlania sa zdokonaľoval na trhu so snežnými skútrami, ktorý sa venoval výrobe najlepších výstroji pre snežné skútre, aké kedy svet videl. Táto neutíchajúca snaha o kvalitu viedla spoločnosť KLIM k prahu spoločnosti GORE-TEX.
Pre KLIM to bol obrovský míľnik, pretože toto partnerstvo zabezpečí prísľub „Zaručene vás udrží v suchu“ na všetkých výrobkoch KLIM GORE-TEX (najagresívnejšia záruka na trhu),spoluprácou získal KLIM povesť najtrvanlivejšieho vodotesného materiálu v priemysle. Po zabezpečení dohody Gore došlo k nadviazaniu ďalších partnerstiev s poprednými výrobcami textilného priemyslu.
Zrazu bola spoločnosť KLIM schopná vytvoriť odevy, ktoré sa chválili kooperatívnymi štítkami od medzinárodne známych značiek a ešte viac upevnili svoju rastúcu reputáciu kvality. Justinov sen o revolúcii v priemysle snežných skútrov začal javiť známky uskutočnenia.

Nenašli ste, čo práve hľadáte?

Pomôžeme vám. Vyberte si čokoľvek zo stránok nášho importéra, pošlite info na náš mail predajna@klimbb.sk a o všetko ostatné sa postárame.

Prejsť na stránku importéra