KRIOS PRO

Prilba Krios PRO je prvou prilbou špecifickou pre ADVENTURE, ktorá integruje materiály a konštrukciu Koroyd®. Krios PRO je najľahšia enduro prilba s plexi a homologáciou pre európske aj americké cestné použitie (ECE / DOT) na trhu Prilba zvyšuje štandardy v oblasti pohodlia, výkonu a prúdenia vzduchu a zanecháva za sebou tradičné kompromisy. Dokonalý zážitok z programu ADV umožňuje vysoko výkonná konštrukcia z uhlíkových vlákien, všestrannosť v štyroch jazdných režimoch ( ADV, DUAL SPORT  OFF-ROAD, STRRET) aerodynamická prevaha a bezkonkurenčné akustické a kontaktné pohodlie.

 

Výroba prilby je založená na používaní najlepších dostupných materiáloch na trhu ako napr. najdrahší typ skladaného karbónového kompozitu, najlepšie materiály na polstrovanie.

Krios Pro má najpohodlnejšiu  formu skeletu na trhu, skelet z von je karbónový kompozit (100% karbón), skelet z vnútra  nemá vnútornú výstelku z polystyrénu ale z materiálu KOROYD® čím sa prilba dostala na absolútnu špičku v pevnosti a funkčnosti a vyslúžila si titul najbezpečnejšej prilby pre adveture na trhu.


KOROYD
Koroyd® je patentovaný materiál resp. technológia absorpcie energie pri náraze, ktorý využíva špeciálnu 3D štruktúru pre zníženie rizika zranenia vďaka riadenej absorpcii energie.

SYSTÉM KONTROLY NAJVYŠŠIEHO POŠKODENIA

Rúrky Koroyd sa okamžite a dôsledne rozpadajú pri náraze, kontrolovane absorbujú maximálnu silu a minimalizujú energiu prenášanú do vašej hlavy.

Štruktúra, ktorá môže pripomínať ulity včelích plástov, sa pri náraze homogénnym spôsobom deformuje a plynule absorbuje energiu nárazu a vďaka tomu znižuje riziko zranenia hlavy. Toto jedinečné správanie pomáha chrániť vašu lebku a mozog pred priamymi a šikmými nárazmi, ktoré môžu zvýšiť riziko z


Aerodynamika
Prilba má perfektnú aerodynamiku (stabilnú vo všetkých uhloch) minimalizuje akustický hluk. Správne navrhnuté ventilačné otvory (resp. Ich krytky) prispievajú tiež k zníženiu hluku. Dokonalé vnútorné polstrovanie z akustického absorbčného materiálu znižuje ďalej hlukovú hladinu. To všetko prispieva ku komfortu jazdy, menšej únave a lepšiemu pohodliu pri diaľkovom cestovaní


Fotochromatické sklo zdarma k prilbe

Dokonalá viditeľnosť za všetkých podmienok s transitions® plexi so samozatmavovaciou funkciou je to najlepšie, čo sa dnes dá na trhu kúpiť. Odfarbené je 100% číre, zatmavenia vplyvom UV žiarenia je bleskové a intenzívne. Celá optika je navrhnutá tak, aby v žiadnom smere nedeformovala pohľad. Transitions® sklo sa automaticky prispôsobuje svetelným podmienkam okolia – nie je to len číra / tmavá ale v závislosti na osvetlení okolia môže mať veľa jemných odtieňov šedej medzi hraničnými úrovňami.

 

Veľkostná tabuľka prilby Krios PRO
Obvod hlavy v cm 54-55 56-57 58-59 60-61 62-63 64-65
Veľkosť prilby S M L XL 2XL 3XL

 

Nenašli ste, čo práve hľadáte?

Pomôžeme vám. Vyberte si čokoľvek zo stránok nášho importéra, pošlite info na náš mail predajna@klimbb.sk a o všetko ostatné sa postárame.

Prejsť na stránku importéra